ورود کاربران >>

منوی اصلی

اخبار در سال 1394

 

به دنبال تحقق اولين شهر صنعتي خودرو در ايرانيم

ارسال شده توسط ghandi در بخش اخبار سایت .
 نسخه مناسب برای چاپ ساخت فایل pdf از این خبر
سه شنبه 23 فروردين 1390 - 04:31:42


شهرك صنعتي ايران  خودرو خراسان


محمد مهدي سيادت در بازديد 40 نفر ار خبرنگاران رسانه هاي كشوري و استاني درباره ظرفيت توليد اين مجتمع اظهار داشت: اين مجتمع با ظرفيت‌ نهايي توليد 150 هزار دستگاه خودرو در سال و فروش تقريبي 2200 ميليارد تومان اقتصاد استان را متحول مي‌كند.

 

وي درباره نحوه عملكرد ايران خودرو عنوان كرد: عملكرد اين شركت در سال 1388 در زمينه توليد به 111 هزار و 500دستگاه رسيد كه محصولاتش با مبلغ معادل 1535 ميليارد تومان به فروش رسيده است؛ در برنامه امسال نيز توليد 130 هزار دستگاه و فروش 1810 ميليارد تومان پيش‌بيني شده است.

او درباره توسعه فعاليت‌هاي ايران خودرو خراسان عنوان كرد: رتبه اول فروش در بين كليه شركت‌هاي استان خراسان از سال 1385 تا 1388 و كسب رتبه 30 در بين 100 شركت برتر كشور در سال 1387 از علائم توسعه سريع ايران خودرو خراسان است.

وي درباره اشتغال ايجاد شده در استان عنوان كرد: با عنايت به اين‌كه ايران خودرو خراسان در منطقه محروم به بهره‌برداري رسيده است، تاكنون سبب ايجاد اشتغال بالغ بر 4500 نفر به طور مستقيم در سايت و اشتغال غير مستقيم گسترده و رونق اقتصادي در منطقه محروم بينالود شده است.

سيادت همچنين با اشاره به اهداف اين شركت در ساخت شهر صنعتي خودرو بيان كرد: در اين شهر صنعتي با استقرار و تمركز تامين كنندگان در مجاورت سايت ايران خودرو خراسان به منظور مديريت بهينه زنجيره تامين، كاهش هزينه‌ها و بهبود كيفيت از طريق ايجاد خوشه‌ها و همچنين تسهيل در فرآيند توليد دانش از طريق ايجاد آزمايشگاهي و تحقيقاتي و پژوهشي و آموزشي در جوار سايت‌ توليدي و بهره‌گيري از مزيت استراتژيك منطقه كه در حد فاصل خطوط ريلي و جاده‌اي شرق كشور قرار گرفته سبب مديريت حمل تركيبي محموله‌هاي داخلي و ترانزيتي در كشور مي‌شود.


نظرات برای این مطلب غیر فعال هستند